Regulamin rezerwacji wizyt

Zasady rezerwacji terminu

 

 1. Zapis na zabieg oznacza zaakceptowanie regulaminu oraz wymienionych tutaj zasad.
 2. Na zabieg można umówić się telefonicznie, pod numerem telefonu +48 515 120 960 , w godzinach 10:00-19:00, od poniedziałku do piątku lub online poprzez stronę www.KoteckaMakeUp.com
 3. W sytuacji trudności z połączeniem lub zajętą linią , prosimy o wiadomość sms.
 4. Termin wizyty można zmienić maksymalnie dwukrotnie.
 5. Przy każdej rezerwacji terminu obowiązuje przedpłata.
 6. Możliwe jest odwołanie wizyty na 3 dni przed zaplanowanym terminem.
 7. Zarezerwowany termin można odstąpić komuś ze swoich znajomych lub rodziny – dana osoba przychodzi w dniu i godzinie zaplanowanej wizyty, a my zaproponujemy zabieg dopasowany do potrzeb oraz zarezerwowanego przez państwa czasu. Jeśli zabieg się nie odbędzie, rezerwacja zostaje anulowana, a zadatek przepada.
 8. Jeżeli odwołanie nastąpi w krótszym terminie, niż 3 dni robocze przed, wówczas Klient zobowiązany jest do znalezienia na swoje miejsce innej chętnej na zabieg osoby. Jeżeli na zarezerwowany termin taka osoba się nie znajdzie, termin zostaje anulowany, a przedpłata nie jest zwracana.
 9. W przypadku nieprzyjścia na zabieg bez odwołania go minimum na 3 dni robocze przed planowaną wizytą, następny zabieg będzie wymagał pełnej przedpłaty. Wpłata ta będzie bezzwrotna w sytuacji niezjawienia się ponownie na zabieg i jego nieodwołania minimum na 3 dni robocze przed planowaną datą.
 10. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z przeciwwskazaniami do zabiegu, które podane są na stronie www.KoteckaMakeUp.com oraz podawane podczas rezerwacji wizyty.
 11.  Konsultacja przed wykonaniem każdego zabiegu jest bezpłatna. W celu umówienia się na bezpłatną konsultację, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
 12. Klient zobowiązany jest do poinformowania o posiadanym starym makijażu permanentnym i skonsultowania ewentualnych zabiegów laserowych minimum 1 miesiąc przed planowanym zabiegiem. Jeżeli klient pojawi się na zabiegu z przeciwwskazaniem lub starym makijażem – zabieg nie będzie możliwy.
 13. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na ustaloną wizytę. Spóźnienie ponad 20 min może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi – wtedy zabieg przepada, ponieważ usługa nie może zostać wykonana z powodu spóźnienia.
 14. Odwoływanie terminu wizyty w ostatniej chwili lub nie przychodzenie na nią, powoduje zablokowanie terminu, z którego skorzystałby ktoś inny. Prosimy o szanowanie naszego czasu. Chcemy go poświęcić dla naszych Klientów bez zbędnych utrudnień i komplikacji. Prosimy o wyrozumiałość.

 

Zasady rezerwacji terminu – przedpłata

 1. W momencie rezerwacji terminu na zabieg do Pani Martyny Koteckiej wymagana jest wpłata zadatku.
 2. Zadatek zostanie odliczony od kwoty zabiegu po jego wykonaniu.
 3.  Brak wpłaty w w/w terminie będzie skutkować anulowaniem rezerwacji.
 4. Zwrot zadatku można otrzymać nie później niż 14 dni roboczych przed zabiegiem. By otrzymać zwrot zadatku należy wysłać prośbę mailowo na adres: koteckamartyna@gmail.com, podając dokładne dane wizyty, datę wpłaty zadatku oraz dane konta bankowego do zwrotu, załączając potwierdzenie wpłaty. W przypadku rezygnacji z zabiegu w czasie krótszym niż 14 dni roboczych przed zabiegiem zadatek nie zostanie zwrócony.
 5. Zadatek można uiszczać osobiście w gabinecie lub wpłacając na firmowe konto: Instytut Pigmentologii i Kosmetologii Estetycznej PKO BP :

83 1020 2791 0000 7602 0130 6950

w terminie do 3 dni roboczych od chwili rezerwacji terminu wizyty.

W przypadku dokonania wpłaty w formie przelewu bankowego w tytule należy wpisać DOKŁADNIE:

„zadatek, imię i nazwisko, data wizyty”.

Zasady rezerwacji terminu – makijaż permanentny

 1. Jeżeli makijaż permanentny (nawet mało widoczny) na danym obszarze już był kiedyś wykonywany, należy o tym fakcie powiadomić. Bywa, że zabieg trzeba rozpocząć od usuwania śladów po starym makijażu. Do tego wymagany jest inny sprzęt oraz czas.
 2. Korekta makijażu permanentnego wykonanego w innym salonie, zawsze wyceniana jest indywidualnie i zazwyczaj traktowana jako usługa wykonywana od początku. Dodatkowo koszt usuwania makijażu laserem wyceniany jest indywidualnie.
 3. Korekta po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej. W związku z tym np. usta po roku nadal są intensywne i niepotrzebna jest ich korekta. Natomiast brwi  wymagają częstszego uzupełniania, ponieważ naskórek w tym miejscu szybciej się złuszcza.
 4. W razie uwag co do koloru oraz kształtu makijażu, można je zgłosić w ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu. Zostaną one bezpłatnie skorygowane. Jednak wszelkie uwagi po upływie 3 miesięcy od zabiegu są wyceniane indywidualnie.
 5. Z uwagi na to, że makijaż permanentny ulega zmianie w kolejnych miesiącach po zabiegu, po roku zaleca się płatne wykonanie korekty, której koszt wynosi 50% ceny w aktualnym cenniku makijażu permanentnego.
 6. Wykonanie makijażu poprzedzane jest wizualizacją, wyborem odpowiedniej metody makijażu permanentnego oraz doborem pigmentów, dopasowanych do naturalnej urody Klientki/a.
 7. Lingerystce przysługuje prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania są niezgodne z klasycznym układem brwi.
 8. Decyzja na zabieg powinna zostać poprzedzona zapoznaniem się z pracami, stylem oraz techniką lingerystki.