TSUBOKI

Tsuboki to masaż punktów młodości – specyficznych miejsc w obrębie twarzy, głowy, szyi i karku, których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i wizualnie odmładza wygląd.

Tsuboki jest kompleksowym masażem wielopoziomowym, odpowiednim zarówno dla kobiet oraz mężczyzn, którzy chcą poczuć się dobrze zarówno na zewnątrz, jak i maksymalnie się zrelaksować.

Tsuboki oparty jest na wyrafinowanych technikach masażu i stanowi współczesne podejście do teorii meridianów, która sięga do doświadczeń tradycyjnej medycyny wschodniej sprzed tysięcy lat.

Tsuboki łączy techniki ANMA (oryginalny, tradycyjny masaż japoński), akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach w obrębie twarzy, szyi, głowy i karku, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego.

Nazwa TSUBOKI powstała ze złożenia dwóch słów:

TSUBO = punkty akupresurowe znajdujące się wzdłuż meridianów, które mają istotny wpływ na przepływ energii Ki i cały organizm

KI = energia przepływająca przez meridiany

Tsuboki oznacza więc ucisk punktu akupresurowego w celu usprawnienia przepływu energii ki w meridianach.

Poprzez wykorzystanie wyrafinowanych technik Tsuboki gwarantuje skuteczność widoczną już po pierwszym zabiegu:

Efekty:

  • widoczny efekt liftingu
  • działanie przeciwzmarszczkowe i odmłodzenie wyglądu
  • odprężenie
  • efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek
  • uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia

Czas trwania masażu: 30 minut


Uzupełnieniem masażu Tsuboki jest połączenie go w zabiegu ze specjalnie opracowanymi preparatami kosmetycznymi, które dają dodatkowe, spektakularne efekty.

Czas trwania zabiegu: 60 minut