Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Metoda 1:1

Aplikacja 1:1 opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej jedwabnej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej (metoda jeden do jednego).

Metoda 1:1 gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu – prawidłowo doczepiona rzęsa nigdy się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około 1,5 godziny.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpłynie na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym i dodatkowym elementom stylizacyjnym (piórka, kryształki). Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.

Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.