Przedłużanie i zagęszczanie rzęs SvS

EFEKT MAKSYMALNEGO ZAGĘSZCZENIA

Rewolucyjne metody objętościowe SVS oraz 2D/8D by Nouveau Lashes to nowość i przełom w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Volume Lashes 2D/8D to formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie.

Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Jesteś wstanie uzyskać efekt nawet 8-krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych.

Najnowsze badania potwierdzają niezawodność metody i bezpieczeństwo nawet dla cienkich i delikatnych naturalnych rzęs.

Aplikacja opiera się na tworzeniu specjalistycznych wachlarzy poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy. Precyzyjne doklejanie każdego wachlarza gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu.

Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Pierwsze wykonanie zabiegu trwa około dwóch do trzech godzin w zależności od ilości rzęs naturalnych klientki.


Druga ekskluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes to SVS (Speed, Volume, Style). SVS jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej. Ten unikatowy zabieg zagęszczający rzęsy został w całości opracowany poprzez powiązanie szybszego tempa pracy i optymalnego zagęszczenia.

Technika SVS została stworzona mając przede wszystkim na uwadze kondycję naturalnej rzęsy, nawet przy wykonywaniu intensywnych efektów! Metoda pozwala na maksymalne zagęszczenie szybciej niż kiedykolwiek wykorzystując rzęsy zróżnicowanej długości. Efekt końcowy zabiegu jest bardzo naturalny.

Zabieg (w zależności od wymaganego efektu końcowego) może być wykonany od 45 min do 2 godzin.


W obu metodach doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.
Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych.

Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki.