Oczy – delikatnie i pięknie podkreślone

Oczy decydują o pierwszym wrażeniu, przyciągają wzrok. Mówimy wtedy o magnetycznym spojrzeniu.

Makijaż permanentny oczu Biotek Permanent Make-up jest idealnym rozwiązaniem, oszczędza czas i zapewnia wygląd oczu pełen ekspresji:

  • optycznie uwydatnia i wzmacnia oprawę oczu
  • koryguje kształt oka
  • szczególnie polecany dla Pań noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem, lubiących uprawiać sport
  • rekonstruuje górną i dolną linię rzęs po chemioterapii

Można wybrać delikatną kreskę, która da wrażenie zagęszczonych rzęs lub kreskę bardziej podkreślającą oczy i uzyskać bardziej dekoracyjny makijaż. Wyraziste spojrzenie, to też młodszy wygląd twarzy. Teraz możesz mieć jedno i drugie.

Zakochasz się w swoim nowym wyglądzie!

Zastanawiasz się jak przygotować się do makijażu permanentnego oczu?

Chcesz wiedzieć jak pielęgnować makijaż permanentny oczu tuż po wykonaniu zabiegu i po jego zupełnym zagojeniu?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wskazówkami.


Pielęgnacja makijażu permanentnego oczu

Pielęgnacja PRZED zabiegiem

Zanim wykonamy makijaż permanentny oczu, skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.


Pielęgnacja PO zabiegu

Bezpośrednio po wykonaniu makijażu permanentnego oczu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany. Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie należy stosować cieni i maskary do rzęs.

UWAGA! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.


Pielęgnacja PO zagojeniu

Po zagojeniu się makijażu permanentnego oczu, nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanych obszarów skóry.