Kosmetyka upiększająca henną marokańską

Wizażyści twierdzą, że brwi tworzą twarz.

To prawda, ponieważ nawet w przypadku braku makijażu twarz z dobrze zdefiniowanymi, graficznymi brwiami będzie wyglądała wyraziście i świeżo.

Stylizacja brwi farbkami Ekkobeauty od Nikk Mole!

Klientki pokochały tę usługę za jej trwałość i efekt WOW. Już teraz nie muszą codziennie rano tracić czasu na mozolne rysowanie perfekcyjnych brwi.

Czym różni się stylizacja brwi od zwykłej popularnej szybkiej henny?

Zacznijmy od produktu na którym pracujemy.

Prawdziwa Marokańska Henna dla idealnych brwi z długotrwałym efektem!

Marokańska henna Ekkobeauty ma wyjątkową kompozycję, która ma wiele zalet:

 • natychmiastowy efekt zadbanych brwi
 • odżywianie i ochrona każdego włosa
 • stymulacja wzrostu nowych włosów (z czasem – naturalna, przejrzysta linia brwi)
 • hipoalergiczność i bezpieczeństwo zdrowotne

Efekt stylizacji brwi utrzymuje się na skórze do 10 dni a na włoskach do 5 tygodni.


Przedstawiamy przebieg zabiegu w naszym gabinecie:

 

 

Zaczynając od przygotowania skóry, na początku zostaje wykonany peeling i demakijaż okolicy opracowywanej (czyli brwi).
Następnie wykonujemy analizę kształtu twarzy, osadzenia oczu i brwi, żeby ocenić, jaki kształt będzie dla klientki idealny i pasujący do całej twarzy.

Kolejnym bardzo ważnym krokiem to rysunek brwi który uwzględnia wszystkie zasady prawidłowego osadzenia brwi.
Na rysunku zaznaczamy miejsce, w którym brew powinna się zaczynać, odpowiednie uniesienie łuku uwzględniając oczywiście naturalną linię rosnących brwi oraz miejsce w którym brew powinna się kończyć.
W rysunku również uwzględniamy asymetrię brwi, dlatego w miarę możliwości na ile pozwalają nam brwi naturalne – asymetria będzie ukryta pod odpowiednim rysunkiem.
Kolejnym krokiem jest nałożenie specjalnego produktu – Brow Pasty, która pozwoli nam rozprowadzić hennę tak, żeby linie były wyraźne i brwi pięknie wyrysowane.
Brow Pasta by Nikk Mole, oprócz wyznaczania kształtu i ochrony skory przed zafarbowaniem, pielęgnuje i nawilża skórę dzięki naturalnym olejkom.

W naszej Brow paście nie znajdziecie ani grama wazeliny, lecz samą dobroć:

 • olej kokosowy
 • olej migdałowy
 • olej rycynowy
 • olej kakaowy
 • olej usma
 • olej lniany
 • masło shea

Teraz najważniejszy etap – nakładanie henny. Nakładając hennę, robimy to bardzo precyzyjnie ponieważ od tego zależy sukces całej stylizacji.Kolejna rzeczą, która wyróżnia naszą hennę jest cieniowanie brwi według najnowszego trendu. Efektem końcowym będą piękne pudrowe brwi z efektem ombre, które stworzą bardziej naturalną stylizację.
Ostatnim krokiem jest woskowanie brwi woskiem Lycon. Wykonany jest on z naturalnych produktów. Elastyczność wosku powoduje, że depilacja jest mniej bolesna i bardziej skuteczna ponieważ wyrywane są bardzo krótkie włoski o długości nawet 1 mm. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz czym różni się zwykła henna od zabiegu stylizacji brwi.

 

Nareszcie możemy cieszyć się efektem pięknie wyrysowanych brwi wyglądających naturalnie. Teraz usługę można wykonywać raz w miesiącu a nie jak do tej pory przy zwykłej hennie 2 razy w miesiącu.

Bardzo kuszące prawda?