Depilacja woskiem Lycon

Lycon to lider na rynku wosków do depilacji, jest używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz spa.

Do grona wiernych fanek depilacji Lycon należą m.in. Victoria Beckham oraz Sienna Miller.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych oraz najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne. Kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Ciesz się gładką skórą w ciąży!

Kobiety często mają wątpliwości czy ciąża nie jest przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu depilacji ciała.

Użycie odpowiednich wosków i technik depilacji pozwala na uzyskanie gładkiej skóry przyszłym mamom.

Firma Lycon Polska specjalizująca się w profesjonalnej depilacji woskami posiada w swojej ofercie zabiegi depilacji, które można przeprowadzać w trakcie ciąży.

Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie pierwszej depilacji w początkowej fazie ciąży, co sprawi, że zabieg wykonany przed samym porodem będzie prosty do wykonania i prawie bezbolesny. Regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym, odbywane co około 4 tygodnie pozwolą czuć się komfortowo, przez cały czas ciąży, w trakcie porodu jak i w okresie połogu. Kobiety w zaawansowanej ciąży, które chciałyby przeprowadzić depilację po raz pierwszy, powinny skonsultować się z wykwalifikowaną kosmetyczką, która doradzi jak najlepiej zaplanować i przeprowadzić zabiegi, aby delikatnie i skutecznie usunąć niechciane włoski.